24.05.2019 03:07:02

 
HABERLER
ANA SAYFA  >  HABERLER  >
9. Kalite Ve Başarı Sempozyumu Başlıyor
14.04.2011

9. Kalite Ve Başarı Sempozyumu “Yenileşim ve Gelecek” Temasıyla 15-16 Nisan’da Bursa’da Katılımcılarıyla Buluşuyor.

Bursa’da her yıl değişik bir ana tema çerçevesinde geniş bir bilgi ve düşünce paylaşım platformu oluşturmak amacıyla düzenlenen Kalite ve Başarı Sempozyumu’nun 9. su 15-16 Nisan 2011 tarihlerinde “Yenileşim ve Gelecek”teması ile KalDer Bursa Şubesi ve BUSİAD işbirliğinde, T.C. Bursa Valiliği, Uludağ Üniversitesi, Uludağ ihracatçı Birlikleri ve Aiesec Bursa Şubesi destekleriyle gerçekleştirilmektedir.

Özel sektör, kamu, sivil toplum kuruluşları, medya yenileşimi benimsemenin fırsatları ve zorlukları için sempozyumda buluşacak. Yenileşimin bir yaşam tarzı olarak benimsenebilmesi için, eğitim sistemimiz ve KOBİ’ler öncelikli tüm kurum ve kuruluşlarımızın yaratıcılığı ve yenilikçiliği desteklemek üzere yeniden yapılandırılması; katılımlarının sağlanması; devlet teşviklerinin etkinleştirilmesi; uygun ve yeterli finansal kurumlar ve destek mekanizmalarının geliştirilmesi sempozyumda tartışmaya açılacak.

Zengin ve sürekli yenilenen organizasyon yapısıyla her yıl katılımcı sayısı artan sempozyuma son olarak 2010 yılında 3285 kişi katıldı. Bu yıl da yine Bursa ve çevresindeki özel ve kamu kuruluşlarından 3000’e yakın kişinin sempozyuma katılması bekleniyor. Katılımcılar Sempozyum süresince 1 ana oturum, 7 alt oturum, Yaşam Kalitesi Paneli, Bursa Kalite Ödül Töreni, 9.Kalite ve Başarı Fuarı, fotoğraf sergisi, perküsyon gösterisi, kitap imza saatleri gibi farklı etkinliklere katılabilecek.