24.05.2019 03:08:26

 
HABERLER
ANA SAYFA  >  HABERLER  >
Bölücü Terörü Lanetliyoruz!
19.10.2011

Evvelki gün, Bitlis-Güroymak’ta beş polisimizin şehit olduğu, bugün Yüksekova ve Çukurca'daki saldırılarda, ilk bilgilere göre 26 askerimizin şehit olduğu, 22 askerimizin yaralandığı haberiyle yine yüreklerimiz dağlandı.
 
Bizler,  BUSİAD-Bursa Sanayici ve İşadamları Derneği olarak  demokratik, laik ve sosyal hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’ne, Milletimizin birlik ve beraberliğine, Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne yönelik, son günlerde iyice tırmanan, bölücü terör örgütünün hain saldırılarını nefret ve şiddetle kınıyoruz.

Hain saldırılarda hayatını kaybeden tüm şehitlerimiz için Yüce Tanrı’dan rahmet, acılı ailelerine, Milletimize, Ordumuza ve Emniyet Teşkilatımıza başsağlığı diliyoruz.

Toplumumuzun her kesimini, bölücü terör örgütünün amaçlarından biri olan; kader birliği yapmış insanlarımızı birbirine düşürme tuzağına düşmemeye, sağduyu ve itidal içinde olmaya davet ediyoruz.

BUSİAD olarak, Ülkemizin birliği ve Vatanımızın bölünmez bütünlüğü noktasında Hükümetimizin ve Devletimizin atacağı  adımların ve mücadelenin kayıtsız şartsız arkasında olduğumuzu tüm Ulusumuza duyururuz.

Saygılarımızla,

Mehmet Arif ÖZER
BUSİAD Yönetim Kurulu Başkanı