24.05.2019 03:07:13

 
HABERLER
ANA SAYFA  >  HABERLER  >
Değişen ismiyle MARSİFED Genel Kurulunda Bahadır Özgün yeniden Başkan…
12.04.2014

MAKSİFED Marmara ve İç Anadolu Sanayici İşadamları Dernekleri Federasyonu Genel Kurulunda Bahadır Özgün Başkanlığında yeni yönetimin belenirken iki yeni dernek ile federasyon dernek sayısı yediye yükseldi…

MAKSİFED - Marmara ve Kuzey Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu'nun Genel Kurulu gerçekleştirildi. Federasyon merkezinde gerçekleşen  genel kurula yeni ve eski derneklerin yönetim kurulu üyeleri ve birçok işadamı katıldı.

MAKSİFED olan federasyon isminin, MARSİFED Marmara ve İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu olarak değiştirilmesine karar verilen Genel Kurulda; 2012 – 2014 yılı yönetiminin ibrasının ardından, BİSİAD Bilişim Sektörü İşadamları Derneği ile HOSABSİAD Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri ve İşadamları Derneği genel kurul onayı ile MARSİFED’in yeni üye dernekleri oldular.

HOSABSİAD Başkanı Ömer Faruk Korun ve BİSİAD Başkanı Osman Akın yapmış olduklar federasyona katılım konuşmalarında buyük ve güçlü bir organizasyon olan MARSİFED bünyesinde yer almaktan memnuniyetlerini dile getirdiler.

MARSİFED Genel Kurulunda Yönetim Kurulu Başkanlığı seçimine tek aday olarak giren Bahadır Özgün oy birliği ile yeniden başkan seçildi. Katılımda bulunan yeni dernek temsilcilerinin de temsil edildiği, yeni yönetim kurulu ile 2014-2016 çalışma döneminde çalışmalarına başkanlık edecek MARSİFED Başkanı Özgün; “Türkiye çapında  içinde bulunduğumuz TÜRKONFED konfederasyonumuz ve bölgemizde MARSİFED federasyonumuz her geçen gün daha güçlü bir konuma gelmektedir. Federasyonumuz genişleme sürecine girmiştir ve bu süreçte çok önemli görevlerimiz vardır. Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarım ile birlikte gerek ülkemiz, gerekse bölgemiz için önemli çalışmaların altına imzamızı atacağımıza inanıyoruz” dedi.

Genel Kurul tarafında belirlenen yönetim kurulunda Başkan Bahadır Özgün’ün yanı sıra, Başkan Yardımcıları Nurullah Altınsoy ve İhsan Karademirler olarak belirlenirken; Genel Sekreter Ömer Faruk Korun, Sayman Abidin İzmirli, üyeler ise Aydın Bandırma, Osman Akın, Emre Varlık, Erol Hatırlı, Mürsel Öztürk ve Ezel Zeydanlı’dan oluştu.