Yönetim Kurulu Başkanı

Ergun Hadi TÜRKAY

Yönetim Kurulu Başkanı

Yönetim Kurulu

Mustafa EKİNCİ

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Selim Tarık TEZEL

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Uğur URKUT

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Sezayi SEZER

Yönetim Kurulu Üyesi, Sayman

Mustafa BULUT

Yönetim Kurulu Üyesi

Orçun SARICA

Yönetim Kurulu Üyesi

Osman NEMLİ

Yönetim Kurulu Üyesi

Selim AKBAŞ

Yönetim Kurulu Üyesi

Serdal CAN

Yönetim Kurulu Üyesi

Sevda Keskin GÜLMEZ

Yönetim Kurulu Üyesi

Tuncer HATUNOĞLU

Yönetim Kurulu Üyesi

Veda Girgin EROĞLU

Yönetim Kurulu Üyesi

Erol ALAKOÇ

Genel Sekreter

Denetleme Kurulu

Denizhan SEZGİN

Denetleme Kurulu Üyesi

Sedat ATKIN

Denetleme Kurulu Üyesi

Mustafa ŞENYURT

Denetleme Kurulu Üyesi

Haysiyet Divanı

İbrahim ORHAN

Haysiyet Divanı

Kurtcebe ALPTEMOÇİN

Haysiyet Divanı

Şerif ARI

Haysiyet Divanı

Yüksek Danışma Kurulu

1) Adnan TÜRKAY

2) Rasim ÇAĞAN  

3) Erdoğan DEMİR ( Rollmech Automotive A.Ş. - Kurumsal Üye)  

4) Fikret KURTULDU (Çağla Elektrik Ltd. Şti. - Kurumsal Üye)  

5) Hüseyin DURMAZ  

6) M. Fikri ÜNAL  

7) Naci ŞAHİN  

8) Nejat YAHYA  

9) Ali Rıza ŞOHOĞLU

10) Nuri ÖZDEMİREL  

11) Sedat DİNİZ (Alta Yedek Parça Ltd. Şti. - Kurumsal Üye)  

12) Şahap AKTAŞ  

13) Ufuk OCAK (Güleser Dış Tic. A.Ş. - Kurumsal Üye)  

14) Vehbi VARLIK  

15) Yalçın ARAS (Gökçelik Ltd. Şti. - Kurumsal Üye)  

 

Geçen Dönemlerde Yüksek Danışma Kurulu Başkanlığı Yapanlar

1) Celal SÖNMEZ  

2) İsmail Hakkı SEZGİN  

3) Erol TÜRKÜN  

4) Ali İhsan YEŞİLOVA  

5) Mehmet Arif ÖZER  

6) Oya COŞKUNÖZ  

7) Günal BAYLAN (Başkan)  

 

Kurucu Üyeler

1) Ahmet BAYRAMOĞLU (Vefat)  

2) Ali TÜRKKAN (Vefat)  

3) Celal DIBIRDIK (Vefat)  

4) Doğan ERSÖZ (Vefat)  

5) Doğan YILMAZİPEK (Vefat)  

6) Fikret ALAKOÇ  

7) Giray ODMAN (Vefat)  

8) Gönen ÇAKMAKÇI  

9) Hüsamettin ÖRÜÇ  

10) Kemal TÜRKÜN (Vefat)  

11) Kurtcebe ALPTEMOÇİN  

12) Mahir ÖRGÜN  

13) Mehmet BEYSEL (Vefat)  

14) Mehmet BODUR  

15) Memduh GÖKÇEN  

16) Nezih TUNÇSİPER (Vefat)  

17) Ragıp GÜVENÇ (Vefat)  

18) Talat DİNİZ (Vefat)  

 

Geçen Dönemlerde Yönetim Kurulu Üyeliği Yapanlar

1) A. Kemal EFE  

2) Ahmet ÖZKAYAN (Ermaksan A.Ş. - Kurumsal Üye)  

3) Ali CEYLAN (Ceylan Preses Ekipmanları A.Ş. - Kurumsal Üye)  

4) Ali İhsan TÜRKMEN  

5) Ali TÜRKÜN  

6) Atilla PARLAMIŞ  

7) Ayhan ISPALAR  

8) Ayşegül ORHAN  

9) Aytuğ ONUR  

10) Bülent PARLAMIŞ  

11) Celal BEYSEL  

12) Coşkun İRFAN  

13) Çetin ÖZTUNALI  

14) Duygu ISPALAR GÜNERİ  

15) Erdal ELBAY (KalDer - Kurumsal Üye)  

16) Erdoğan BİLENSER  

17) Ergun ETE  

18) Erol KILIÇ (BURTOM Özel Sağlık Hizmetleri - Kurumsal Üye)  

19) Ersin YAZICI (Toytaş A.Ş. - Kurumsal Üye)  

20) Eser CEYHAN  

21) Fehmi OSANMAZ  

22) Gürcan ŞİRİN  

23) Gonca YERLİYURT URKUT

24) Halit Cem ÇAKIR (ÖZEL ÇAKIR OKULLARI - Kurumsal Üye)  

25) Hüseyin ÖZDİLEK  

26) Işık Uğurtuğ (Başkan Yardımcısı)  

27) İbrahim ORHAN  

28) İbrahim YAŞAR  

29) İhsan KARADEMİRLER (Sekreter)  

30) İlker ORAL  

31) Kemal GÜRSEL  

32) Kemal YAMANKARADENİZ  

33) M. Celal GÖKÇEN  

34) Mehmet Ali YORMAZOĞLU  

35) Mehmet ERBAK  

36) Murat COŞKUNKAN  

37) Murat ORHAN  

38) Mürsel ÖZTÜRK  

39) Neşe YILDIRIM (CNC Gümrük Müşavirliği - Kurumsal Üye)  

40) Nuri TİKE  

41) Nurullah ALTINSOY  

42) Orhan YILDIRIMÇAKAR  

43) Osman CANİK  

44) Şenol ŞANKAYA  

45) Şükrü ERDEM  

46) Tuğrul DİRİMTEKİN  

47) Tuğrul KARASARLIOĞLU  

48) Yakup ALTINÖZ  

49) Zeki ZORLU

50) Buğra KÜÇÜKKAYALAR (Pb Prefabrike Beton)

51) Burak ANIL (Anılsan Havlu)

52) Ömer KIZIL (Erbak-Uludağ Meş.ve Gıda San.)

53) Şevki BORAN (Denge Bursa YMM ve Denetim A.Ş.)

Organizasyon Şeması