Yüksek Danışma Kurulu

Yüksek Danışma Kurulu

1) Adnan TÜRKAY  

2) Erdoğan DEMİR ( Rollmech Automotive A.Ş. - Kurumsal Üye)  

3) Fikret KURTULDU (Çağla Elektrik Ltd. Şti. - Kurumsal Üye)  

4) Hüseyin DURMAZ  

5) M. Fikri ÜNAL  

6) Naci ŞAHİN  

7) Nejat YAHYA  

8) Nezir GENCER  

9) Nuri ÖZDEMİREL  

10) Sedat DİNİZ (Alta Yedek Parça Ltd. Şti. - Kurumsal Üye)  

11) Şahap AKTAŞ  

12) Sezayi SEZER (Profil San. Tic. A.Ş.. - Kurumsal Üye)  

13) Ufuk OCAK (Güleser Dış Tic. A.Ş. - Kurumsal Üye)  

14) Vehbi VARLIK  

15) Yalçın ARAS (Gökçelik Ltd. Şti. - Kurumsal Üye)  

 

Geçen Dönemlerde Yüksek Danışma Kurulu Başkanlığı Yapanlar

1) Celal SÖNMEZ  

2) İsmail Hakkı SEZGİN  

3) Erol TÜRKÜN  

4) Ali İhsan YEŞİLOVA  

5) Mehmet Arif ÖZER  

6) Oya COŞKUNÖZ  

7) Günal BAYLAN (Başkan)  

 

Kurucu Üyeler

1) Ahmet BAYRAMOĞLU (Vefat)  

2) Ali TÜRKKAN (Vefat)  

3) Celal DIBIRDIK (Vefat)  

4) Doğan ERSÖZ (Vefat)  

5) Doğan YILMAZİPEK (Vefat)  

6) Fikret ALAKOÇ  

7) Giray ODMAN (Vefat)  

8) Gönen ÇAKMAKÇI  

9) Hüsamettin ÖRÜÇ  

10) Kemal TÜRKÜN (Vefat)  

11) Kurtcebe ALPTEMOÇİN  

12) Mahir ÖRGÜN  

13) Mehmet BEYSEL (Vefat)  

14) Mehmet BODUR  

15) Memduh GÖKÇEN  

16) Nezih TUNÇSİPER (Vefat)  

17) Ragıp GÜVENÇ (Vefat)  

18) Talat DİNİZ (Vefat)  

 

Geçen Dönemlerde Yönetim Kurulu Üyeliği Yapanlar

1) A. Kemal EFE  

2) Ahmet ÖZKAYAN (Ermaksan A.Ş. - Kurumsal Üye)  

3) Ali CEYLAN (Ceylan Preses Ekipmanları A.Ş. - Kurumsal Üye)  

4) Ali İhsan TÜRKMEN  

5) Ali TÜRKÜN  

6) Atilla PARLAMIŞ  

7) Ayhan ISPALAR  

8) Ayşegül ORHAN  

9) Aytuğ ONUR  

10) Bülent PARLAMIŞ  

11) Celal BEYSEL  

12) Coşkun İRFAN  

13) Çetin ÖZTUNALI  

14) Duygu ISPALAR GÜNERİ  

15) Erdal ELBAY (KalDer - Kurumsal Üye)  

16) Erdoğan BİLENSER  

17) Ergun ETE  

18) Erol KILIÇ (BURTOM Özel Sağlık Hizmetleri - Kurumsal Üye)  

19) Ersin YAZICI (Toytaş A.Ş. - Kurumsal Üye)  

20) Eser CEYHAN  

21) Fehmi OSANMAZ  

22) Gürcan ŞİRİN  

23) Halit Cem ÇAKIR (ÖZEL ÇAKIR OKULLARI - Kurumsal Üye)  

24) Hüseyin ÖZDİLEK  

25) Işık Uğurtuğ (Başkan Yardımcısı)  

26) İbrahim ORHAN  

27) İbrahim YAŞAR  

28) İhsan KARADEMİRLER (Sekreter)  

29) İlker ORAL  

30) Kemal GÜRSEL  

31) Kemal YAMANKARADENİZ  

32) M. Celal GÖKÇEN  

33) Mehmet Ali YORMAZOĞLU  

34) Mehmet ERBAK  

35) Murat COŞKUNKAN  

36) Murat ORHAN  

37) Mürsel ÖZTÜRK  

38) Neşe YILDIRIM (CNC Gümrük Müşavirliği - Kurumsal Üye)  

39) Nuri TİKE  

40) Nurullah ALTINSOY  

41) Orhan YILDIRIMÇAKAR  

42) Osman CANİK  

43) Şenol ŞANKAYA  

44) Şükrü ERDEM  

45) Tuğrul DİRİMTEKİN  

46) Tuğrul KARASARLIOĞLU  

47) Tuncer HATUNOĞLU (İletişim Bilgisayar Ltd. Şti.- Kurumsal Üye)  

48) Yakup ALTINÖZ  

49) Zeki ZORLU